Tül Perde

Evlerinizde perdeleriniz ile şık görüntüye sahip olmak istersiniz. Sizleri baktıkça içinizi açacak olan perdelere kavuşma zamanınız gelmedi mi aslında geldi artık sizde evinizi yenilemeye perdelerinizden başlayın çünkü perdeler evlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Tül perdenizi alırken özel ölçü yaptıracağınız gibi hazır halde dikilmiş de almak mümkün. Evlerinizi eski halinden şık hale getirmek sizin elinizde evinizin duvarlarına bakarken mutlaka gözünüz perdelerinizi de görecek bakarken içiniz açılsın istersiniz.

Tül perdelerde en çok tercih edilen renkler beyaz ve ekrudur. Bunun yanında pudra, turkuaz, vizon, gülkurusu gibi birçok renk seçenekleri ve modelleri ile birlikte sizlerin evlerini canlandırır. Tül Perde her zaman zarif görüntüsü ile evlerinizde yer almaktadır. Tül perdelerin dikimleri ile de farklı tasarımlar yaratıla bilinir. Perde modellerinin seçimi sezonluk olarak değişmektedir. Artık bulunmuş olduğumuz bu günlerde birbirinden farklı perde modelleri var olmaktadır. Bu modellerden bir tanesi niye sizin evinizde olmasın tabi ki de olabilir. Tül perde seçimi yaparken evinizi otantik ve renkli perde modelleri ile buluştura bilirsiniz. Perde çeşitlerinde birçok perde çeşidi vardır.

Bu perdelerin içerisinde en çok kullanılan ve tercih edilen perde tipi tül perde olmaktadır. Tül perdeyi her alanda kullanmak mümkün olmakta yatak odası, salon, mutfak, çocuk odası gibi her alanda kullanılır. Tül perde olarak kullanılan perde tipleri: Örme tül perde, brode tül perde, organze, tergal, keten, ipek tül perdeler evlerinizin ve mobilyalarınızın tarzlarına göre seçim yapabilirsiniz. Tül seçiminde bazı kişiler seçici olabilir. Bu durumda her kesime hitap edebilecek tarzda tüller vardır. Tül perdeleriniz camınızdan içeriyi göstermesini istemezsiniz ama dışarıdan görünen tülünde şık görünmesini istersiniz bu durumda da sizin içinize sinmesi çok önemli ama doğru tercih ile birlikte istenilen görüntüye sahip olabilirsiniz. Kumaş çeşitlerinden ipek,

 

İpek kumaş kullanmak perdelerde zarif görüntüsünün yanı sıra kullanımında da çok dikkat edilmesi gerekir. Tül perdeleri farklı yerlerde de kullanıla bilir farklı mekanizmalara takılarak da evleriniz de başka esintiler sağlanır. Mekanizma sistemlerinde katlamalı perde, balon perde, tirajlı perde modelleri de yapılabilir. Tül perdeleri isteğinize göre, tarzınıza göre, mobilyalarınıza uygun şekilde istediğiniz gibi kullanıma uygundur. Bu kumaşları nadide evleriniz ile buluşturun ortaya çok şık görüntüler çıkacaktır. Mutlaka emin olun evleriniz sizlerin tarzını yansıtır kendinize mutlu olacak ortamları yaratın.polyester, vual türleri hassas bir yapıya sahip kumaşlardır. Bu kumaşlar kullanılmış olduğu ortama çok zarif ve şık görüntüye kaplar.

Menü